Hakkımızda

Hakkımızda

Sonpar Otomotiv binek, hafif ticari ve ağır vasıta grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firmasıdır.

2021 yılında kurulmuş; genç, yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden bir firmadır. Firmamız yeni nesil müşteri yaklaşımını benimsemiştir. Ürün yelpazesini her geçen gün geliştirmekte müşterilerine koşulsuz memnuniyet, nitelikli ve dinamik personeli ile zamanında teslimat, güven, ilgi ve değer anlayışıyla müşteri ve tedarikçiyle ilişkilerini her geçen gün geliştirmektedir.

Otomotiv satış sonrası yedek parça tedariğinin durmak bilmeyen dinamizm ve teknolojik gelişmelerine ayak uyduran firmamız; sektördeki en kapsamlı tedarikçi pazarlama firmalarından biri olmaya adaydır.

Sonpar Otomotiv; tedarikçilerine ve müşterilerine değer, güven, çözüm odaklı yaklaşımını benimsemiş olup çalışanlarına verdiği değerle sektörün önce gelen firmalarından biri olacaktır.

Ayrıca İhracat Pazarlama konusundaki tecrübe, bilgi ve yetkinliğiyle ülkemize katma değer sağlamaktadır. Akılcı, disiplinli, yenilikçi anlayışıyla her geçen gün firma kendini geliştirmektedir.

 

SON PARÇANIZ OLARAK BURADAYIZ …

Sonpar Otomotiv | Kaliteli Ürün, Güvenilir Hizmet.

yardıma mı ihtiyacınız var?

bir formu doldurmak yerine bir insanla konuşmayı mı tercih edersiniz? şirket ofisini arayın ve sizi yardımcı olabilecek bir ekip üyesine bağlayalım.

+90 507 238 58 11 info@sonpar.com.tr
Sonpar Otomotiv | Kaliteli Ürün, Güvenilir Hizmet.